17 January, 2020

Sıfır Bir Film İndir (Yerli Film) 1080p Görüntü 2020

Sıfır Bir Film İndir (Yerli Film) 1080p Görüntü 2020 Filmleri

Yakın zamanda filmini çıkaracağını duyuran sıfır bir ekibi yeni bir aksiyonla tekrardan karşımızda, bu sefer gördüklerimizden çok daha farklı bir sıfır bir ekibiyle karşı karşıya kalacağız.

Uzun süredir ekranlara dizi olarak BLU TV platformunda yayınlanıyordu. Büyük bir heyecan içerisinde izlenen dizi internet üzerinden en çok izlenen yerli diziler arasında yerini aldı. Şimdilerde ise film olarak beyazperdeye aktarılıyor ve 10 Ocak 2020 tarihinde vizyona giriyor.

 Sıfır Bir filminin konusunda ise Adana’da yaşadıkları suç dolu hayatlarının ardından İzmir’e yerleşen Cihat, Savaş ve Azad’ın hikayesi yer alıyor. Geçmişteki tüm bu pis hayatın ardından temiz bir başlangıç için bir oto yıkamacı açan arkadaşları burada da bela peşini bırakmaz. Melek adında küçük bir kız yaşadıklarının ardından Savaş ve arkadaşlarından yardım ister.

Tüm herşey tam bitti derken bu üç arkadaş yeniden harekete geçer. Melek’e hayatı zindan eden ve annesinin organlarını alıp onu mahkum eden bu pis adamların peşine düşen ekip artık dönüşü olmayan yoldadır. Şimdilik tanıtım amaçlı olarak paylaştığımız Sıfır Bir filmini sitemizden internete düşer düşmez 1080p çözünürlükte indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, film indir kategorisine göz atmak takipte kalmak

sıfır bir indir

Sitemizde şuan sadece tanıtım amaçlı paylaşılmıştır film internet ortamına düştüğü andan itibaren sitemiz üzerinden indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir