17 January, 2020

PES CLUB MANAGER Apk İndir Hileli Mod Para v3.1.1

PES CLUB MANAGER Apk İndir Hileli Mod Para v3.1.1

Mobil cihazlarınızda tadabileceğiniz en kapsamlı menajerlik oyununu sizlere yeni 2020 sezonuyla sunuyorum. Sizlere özgürce bir takımı yönetme fırsatı sunan, Pro Evolution Soccer serisi bir oyun olan PES CLUB MANAGER‘da ister iyi bir takımı, ister kötü bir takımı seçecek ve onu zafere taşımak için tüm bilgi ve becerilerinizi kullanacaksınız. Bilmeyenlerin bile kolayca oynayabileceği takım yönetme oyununda sizler seçtiğiniz takımı zafere taşımak için gerekli ayarlamaları ve kurnazlıkları yapacaksınız. Seçtiğiniz takımı yönetmeye başlayarak, takım oyuncularınıza antreman yaptıracak, oynayış becerilerini geliştirecek ve kadronuzu takımdan en iyi performansı alacak bir şekilde dizip, taktiğinizi belirleyerek takımınızı maça çıkaracaksınız.

Maçı 2 boyutlu olarak yada 3 boyutlu olarak izleme imkanı sunan PES CLUB MANAGER‘da takımınızı canlı maç sırasında da yönetebilecek ve istediğiniz zaman taktiğini değiştirebileceksiniz. Tabi her zaman yaptığınız taktikler işe yaramayabilir ve bu yüzden de bazen kazanabilir, bazende kaybedebilirsiniz. Burada karşı takımın da gücü önemli tabi.

Oldukça gelişmiş grafik motoru sayesinde maç sırasında attığınız gollerden sonra oyuncularınızın sevinci ve mutluluğunu oyun en iyi şekilde yansıtıyor. Oyuncuların inişlerini ve çıkışlarını tahmin edecek ve galibiyeti elde etmek için öz sezgi kullanarak oyuncu çıkarıp, yeni oyuncuyu maça dahil ederek, oyunun gidişatını değiştireceksiniz. PES CLUB MANAGER Apk‘da yetenekli antrenörler kiralayarak, oyuncularınızın daha iyi idman antreman yapmasını sağlayacak ve onları maça daha iyi hazırlayacaksınız. Yeni sezonla beraber 13 yeni oyuncu becerileri ve 4 yeni oyun tarzı geldi. Bunlar tabi ki yeni sezon oyuncularıyla beraber oyuna dahil olurken, eski sezon oyuncuları ise antreman yoluyla bu özellikleri kazanabiliyor. Hatta “oyun tarzını miras bırak” özelliğiyle emekliye ayrılan oyuncudan bu yeteneği başka oyuncuya aktarabilirsiniz.

Oyun siz oyuncuların beğenisini kazanmak için sadece kaliteli grafiklere ve oynanışa yer verilmemiş. Bir sürü takımın ve ligin lisansına yer verilmiş. Bunun yanında da 5000’den fazla lisanslı oyuncu bulunuyor. Size gerçekçiliği en iyi yansıtmak için ise özgür bir oyun deneyimi ile kendi felsefenizi yapma imkanı tanıyor. Yani bu demektir ki bir futbol menajer oyunundan ne istiyorsanız, bu oyunda fazlası var. Hatta benim hileli apk eklemem ile çok daha fazlası bulunuyor. PES CLUB MANAGER Hileli Apk İndirerek, oyunda sınırsız paraya sahip olabilirsiniz. Böylece para hilesi sayesinde oyun içi ücret ödemeden dilediğiniz oyuncuyu alabilir, müzakerelerde en yüksek teklifi verebilir ve takımınıza en iyi oyuncuları alarak sezon liglerinde en üst sıralarda yer alıp, tüm dünyaya adınızı en iyi menajer olarak duyurabilirsiniz.

Nasıl Kurarım?

  • İlk olarak aşağıdaki bağlantılardan hem apk hemde datayı indirin.
  • Cihazınızda “RAR” uygulaması olması gerek. Eğer yoksa Google Play’den indirebilirsiniz.
  • Daha sonra indirdiğiniz dosya içerisindeki “jp.konami.pesclubmanager” adlı klasörü cihazınızın Android/OBB dizinine atın.
  • En son olarak da dosya içerisindeki apk uzantlı dosyayı kurun ve oyuna giriş yapın.

PES CLUB MANAGER Apk İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir