17 January, 2020

Clash of Kings Apk indir – Para Hileli MOD v5.17.0

Clash of Kings Hileli Mod v5.17.0 Apk indir

Clash of Kings apk, uygulaması hileli mod apk dosyası ile sizlerle beraber oluyor. Online çok oyunculu RPG’de gerçek zamanlı krallıklar ile hemen savaşa hazır olun. Düşmanlarınız ile yapacağınız çetin savaşlar sonucunda düşmanları devirin ve kendinizi güçlü hale getirin. Kalenizi sağlam bir şekilde inşaa ederek imparatorluğunuzu hemen ilan edin. Dünya üzerinde oldukça popüler bir oyun haline gelen Clash of Kings oyunu Google Play Store üzerinden 2.2 milyon kullanıcı tarafından indirilmiş ve oynanmıştır. Savaş tadındaki bu oyunun yapımcılığını ise Elex Wireless firması yapıyor. Kendi krallığınızı inşaa ettikten sonra kurduğunuz karagahlardan asker üreterek dünyanın her tarafından online kullanıcılar ile gerçek zamanlı olarak savaşın.

Apk indir clash of kings

Clash of Kings oyununda en önemli koz olarak kafanızda oluşturduğunuz Stratejiyi gerçekleştirmek olacak. Düşman kalelerine nasıl saldırdığınızın oldukça öneminin yüksek olduğu yapımda düşmanın kalesine ve askerine göre kendinize strateji oluşturacaksınız.

Diğer tarafta sizlere yapılan saldırıları engellemek için kendi savunma mekanizmalarınızı yükselterek daha sağlam bir duruş sergileyin. Ordunuzu güçlendirmek için kurmanız Çiftlik ve kereste fabrikalarını hemen geliştirin ve krallığınızın ihtiyacı olan gereksinimleri buradan sağlayın. MMO gerçek zamanlı savaş stratejisi sayesinde sizlerde diğer lord ve liderler ile ittifak kurarak gücünüze güç katacaksınız. Sizlerde yeni alanlar fethetmek için Dragonborn, Viking, Yamato ve Huaxia’yı keşfetmeye hemen başlayın.

Sitemiz üzerinden sizlerde hemen Clash of King oyununu apk indirin. Kolay kurulumu sayesinde hileli mod olarak kurun ve oyun içerisinde  hiç bir şekilde para sorunu çekmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir