17 January, 2020

Candy Crush Saga Apk İndir Hileli Versiyon 1.166.1.1

Candy Crush Saga Apk İndir Hileli Versiyon 1.166.1.1

Candy Crush Saga Apk Hileli İndir mobil oyununun en çok dikkat çeken özelliği ise oyun içerisinde kullanılan grafikler. Son derece uyumlu grafikler ve son derece uyumlu ses efektleri bu oyunu ayrı kılan bir etken olarak karşımıza çıkıyor. Bu grafikler ve sesler sayesinde oyunun daha eğlenceli bir hale sokmuş. Oyunu oynadıkça daha fazla oynama isteği uyandıran uygulamada her geçtiğiniz bölüm sonrasında oyun daha fazla zor hal almaya başlıyor. Oyun içerisinde sizler ile paylaşmış olduğumuz Mega Hile sayesinde oyudaki tüm bölümler açıldı ayrıca sınırsız can eklendi. Bu sayede 5 can bitince tekrar oynamak için 15 dakika beklemenize gerek kalmayacak ve sınırsız olarak her bölümü ücretsiz oynayabileceksiniz.

Candy Crush Saga apk indir oyununu oynamanız için cihazınızın android sürümünün en az 4.1 olması gerekmektedir. Aksi taktirde oyunu oynayamaz ve kurulumunu sağlayamazsınız. Google Play Store’de 500 milyon kullanıcı tarafından değerlendirme yapılan bu oyunda oldukça yüksek bir puan ortalaması alarak ne kadar başarılı bir oyun olduğunu göstermiş durumda. Oyunu hileli olarak sizlerle paylaşıyoruz fakat benim sizlere nacizane tavsiyem bu oyunu hilesiz olarak oynamanız şeklide.

Candy Crush Hileli Özellikleri :

  1. Tamamen ücretsiz bulmaca oyunu.
  2. Dünyanın en iyi şeker patlatma yapımı.
  3. Lezzetli ortamları açın ve en tatlı karakterlerle tanışın.
  4. Stres atmak için birebir.
  5. Usta oynamak zor, oynamak kolay ve eğlenceli.
  6. Boş vakitlerde zaman geçirmenize yardımcı olacak.
  7. Çarpıcı şeker grafikleri ve ses kalitesi.
  8. 500.000.000 Milyon Play Store kullanıcısı tarafından indirildi.
  9. Oyunu cihazlar arasında kolayca senkronize edin ve İnternete bağlandığınızda tüm oyun özelliklerinin kilidini açın.
  10. Gereken Android sürümü 4.1 ve sonrası.

Oyunu yüklemeden önce Facebook uygulamasını kaldırın ve daha sonra sonra oyun kurulumuna başlayın. Facebook ile Giriş Yap seçeneğine tıklayarak Kullanıcı Adı şifrenizi yazın daha sonra devam ederek ardından Facebook ile giriş yapmanız gerekecektir. Ardından tekrardan Facebook Uygulamasını kurabilir ve sorunsuz olarak çalıştırmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir