17 January, 2020

Warship Battle 3D World War II Apk indir Altın Hileli Mod v2.9.6

Warship Battle 3D World War II Altın Hileli Mod v2.9.6 apk indir

Warship Battle: 3D World War II apk, düşman gemilere karşı savaşacağınız müthiş bir savaş oyunudur. Şimdiye dek gördüğüm en iyi gemiş savaş oyunu olduğunu başlangıçta belirteyim. Warship Battle: 3D World War II’de azgın sulara atılıyorsunuz ve onlarca düşman gemisinin arasına cesurca dalıyorsunuz. Geminizi yönlendirmek için size sunulan kontroller fazlasıyla kolay. Zaten oyun en iyi şekilde optimize edilmiş olduğundan eğer cihazınız çok eski değilse bir kasma problemi yaşayacağınızı sanmıyorum.

Size her bölümde farklı görevler veriliyor, bu görevleri yerine getirdiğinizde sonraki bölümlere geçebiliyorsunuz. Fakat görevler o kadar kolay değil, mesela size 30 adetten fazla düşman gemisi içinden bir gemiyi patlatmanız isteniyor.

Bunu yapabilmek için çok iyi atışlar sergilemelisiniz. Yüksek teknolojiye sahip geminiz ile deniz altından ve üstünden roket gönderebiliyorsunuz. Hareket halindeyken hedefe kilitlenip düşmanı yok etmek üzere ateş edebiliyorsunuz.

Bununla birlikte geminizi geliştirebiliyorsunuz ya da daha iyi gemiler satın alabiliyorsunuz. Oyunda kazanmak için en çok gereken şey haliyle güçlü atışlar yapmanızdır. Bunu yapabilmek için de parayla satın alınan roketlere ihtiyacınız var, benim verdiğim hileli mod ile ilk 2 bölümde size yetecek kadar altın toplayıp bunların satın alabilirsiniz.

apk indir
hileli mod apk indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir