17 January, 2020

Clash Of Clans Apk indir Elmas & Altın Hileli 13.0.25

Clash Of Clans Apk indir Elmas & Altın Hileli 13.0.25

Supercell’in oyunlarından biri olan Clash of Clans milyonlarca kişinin oynadığı ve nerdey se her android cihazda bulunan,en azından her android kullanan kişilerin bildiği bu oyun oynadığı kişiye bağımlılık yapan eşi olmayan bir strateji oyunudur.

Her gün yenilikler getirilip oyunu geliştirmeleri sayesinde Google play mağazalarında büyük ses getiren oyun, oynayanları yaşı ne olursa olsun sahip olduğu konsept sayesinde mobil cihazların başına hapsediyor ve oynadıkça oynayasınız geliyor.

Grafikleri olsun,ses efektleri ve gerekte oynayış tarzı olsun ve oynamanın kolaylığı olsun her geçen gün oyuncu kitlesi daha da çok artış göstermeye devam ediyor. Clash of clans oyunu, isminden de çıkartabileceğiniz gibi oyunda klan savaşları konu alıyor fakat bunu tek başına da bir şeyler yapabilirsiniz bundan şüpheniz olmasın.

Oyunu ilk açtığınızda sizi ufak bir eğitimle karşılaşıyorsunuz,ondan sonra oyunda köyünüzü kuruyor
ve diğer köylerden daha güçlü olup onlara saldırmak üzere harakete geçmeye çalışıyorsunuz.

Diğer köylerden topladığınız ganimetlerle köyünüzü güçlendirip daha ileri seviye köylerle karşılaşarak her zaman 1 vs 1 katarak oynayacağınız bu oyun tamamen gelişim ve strateji üzerine.

Size keyif verecek olan bu strateji oyunu Clash of Clans’ı, indirme linkinde verdiğim sınırsız para ve elmas kazanabileceğiniz hileli mod apk ‘sı sayesinde oyundan daha çok keyif alacak ve sıkılmayacaksınız.

apk indir clash of clans hileli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir