17 January, 2020

Car Driving School Simulator Apk Hileli Mod Para Apk indir v2.17

Car Driving School Simulator Apk Hileli Mod Para Apk indir v2.17

Car Driving School Simulator oyunu trafikte gezinti yapıp bir yandanda görevler yapacağınız bir oyundur.Oyunda taksicilik yapıyorsunuz ve oyunda size verilen görevleri yerine getiriyorsunuz.Görevlerde bir yere gitmeniz,birini alıp bir yere götürmeniz vb. isteniyor vede sizde bu istekleri karşılamaya çalışıyorsunuz.

Oyun bu şekilde ilerliyor ve oyunun içerisinde bir çok şuanki hayatımızda olan orijinal arabalar bulunuyor.Ayrıca oyunda dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise trafik kuralları,oyundaki trafik ışıklarına ve yol önceliğine vb. bu tarz kurallara dikkat ederek araba kullanmalısınız.

Eğer sizde normal bir şekilde araba sürüp bir yandanda arabanızla getir götür işleri yapmak istiyorsanız Car Driving School Simulator oyunu kesinlikle sizler için tasarlanmış bir oyun.

Oyunda altınızdaki araba ile hem normal yolculuklara atılacak ve trafik kurallarına uygun bir şekilde ilerleyerek oynayacaksınız hemde bir yandan size verilen görevleri yerine getireceksiniz.Sizde bu tarz bir oyunu oynamak istiyorsanız hemen Car Driving School Simulator oyununu apk indir.

apk indir Car Driving School Simulator hileli
apk indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir