17 January, 2020

Brawl Stars Sınırsız Para Hileli Apk İndir v24.150

Brawl Stars Sınırsız Para Hileli Apk İndir v24.150

Brawl Stars oyunu supercellin yeni ve başyapıt olan oyunlarından birisidir. İlk çıktığı günden itibaren bir çok kullanıcı tarafından beğenilip binlerce indirilen oyunda bir çok farklı mod bulunuyor ve hepsinin birbirinden ayrı özelliği ve oynanışı bulunuyor.

Ayrıca oyundaki modlar yani etkinlikler her gün değişiyor. Kısacası oyundan hiç sıkılmıyorsunuz. Oyunda başlangıçta bir eğitime girerek oyunu anlıyorsunuz ve oynamaya hazır hale geliyorsunuz.Oyundaki asıl amaç karakterinizi seçip karşınızdaki düşman rakibe karşı savaşmak.

Ne yapacağınız etkinliklere göre değişiyor,örneğin elmas kapmaca etkinliğinde 10 elması alıp onu korumayı başaran takım birinci oluyor. Bunun gibi farklı bir çok mod bulunuyor.

Ayrıca bir çok karakter ve her karakterin kendine has özellikleri ve yetenekleri bulunuyor,bu karakterler kutudan çıkıyor veya parayla satın alıyorsunuz. Ayrıca karkaterleri güç puanları ile geliştirebiliyor ve daha güçlü bir hale getirebiliyorsunuz. Hileli bir şekilde sitemiz üzerinden apk indir işlemini başlatabilirsiniz.

indir hileli apk hızlı
apk indir
apk indir brawl stars

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir